BAŞKAN ATEŞ YENİ YIL MESAJI YAYINLADI

Genel 28 Aralık 2020 11:23
Videoyu Aç BAŞKAN ATEŞ YENİ YIL MESAJI YAYINLADI
A
a
 İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, yeni yıl mesajı yayınlayarak, yeni yıl için iyi dileklerini sundu.

 Çin’de başlayarak tüm Dünya’ya yayılan Koronavirüs’ün etkisinde geçen 2020’nin yaşadığımız son günlerinde İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, yeni yıl mesajı yayınladı. Mesajında Koronavirüs ve ekonomideki sorunlara dikkat çeken Ateş, yeni yılda mücadelenin daha etkin olması gerektiğini ifade etti. Ateş mesajında şu ifadelere yer verdi:

“YENİ YILDA EN AZ 2020 KADAR ZORLU GEÇECEK”

“Türkiye, zorlu bir yılı geride bırakıyor. Ancak yeni yılda en az 2020 kadar zorlu geçecek. Halihazırda ekonomide, yargıda ve eğitimde krizler yaşayan ülkemiz ne yazık ki 2020 senesinde pandemi sürecinin de etkisiyle daha kötü bir duruma düştü. Virüsle mücadele konusunda alınan önlemler de maalesef yetersiz kaldı. Hatta deyim yerindeyse kaş yapmak istenirken göz çıkarıldı. Bugün geldiğimiz noktada esnafımız, tüccarımız borçla, geçim sıkıntısıyla mücadele ederken, öğrencilerimiz yeterli eğitimi alamıyor. Düzgün eğitim alamamış bir nesli kaybedebiliriz. Bu noktada aşıların da yeni yıl ile beraber ülkemizde uygulanmaya başlayacak olmasını en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. 

“HALKLA İÇ İÇE YÜRÜTTÜĞÜMÜZ ÇALIŞMALARIMIZA, AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDECEĞİZ”

Yeni yıl İYİ Parti olarak bizler için de şans, heyecan ve yeni umutlarla gelecek. Her alanda dile getirdiğimiz erken seçim çağrımızı 2021 yılında daha çok dile getirerek, ülkemizi refaha ve huzura kavuşturmak adına çalışacağız. Gümüşhane’mizde halkla iç içe yürüttüğümüz çalışmalarımıza, aynı şekilde devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin sorunlarına, onların istekleri doğrultusunda çözümler bulacağız. Bu düşüncelerle 2021 yılında milletim için huzur, barış, bolluk ve sağlığı Rabbimden diliyor ediyor, yeni yılı en içten dileklerimle kutluyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat