BAŞKAN ATSAN’DAN ERDOĞAN’A ANAYASA HATIRLATMASI“İLK DÖRT MADDE İLE İLGİLİ SORUNU OLAN ARKADAŞINIZ İSMAİL KAHRAMAN!”

Genel 6 Ekim 2021 21:12
Videoyu Aç BAŞKAN ATSAN’DAN ERDOĞAN’A ANAYASA HATIRLATMASI“İLK DÖRT MADDE İLE İLGİLİ SORUNU OLAN ARKADAŞINIZ İSMAİL KAHRAMAN!”
A
a
Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, anayasanın ilk dört maddesi üzerinden meydana gelen tartışmalara ilişkin konuştu.Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Başkanvekili İsmail Kahraman’ın, “Dindar anayasa yapalım, ilk dört madde değişebilir” sözleri üzerine kıyamet koptu. Kahraman’ın sözlerine hem iktidar hem muhalefet cephesinden çok sert tepkiler geldi. Tartışmalara ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ise çok daha ilginç bir açıklama geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz yeni anayasa diyoruz, birileri de çıkıyor 'Gerekirse ilk 4 maddeyi de değiştiririz' diyerek hemen PKK güdümündeki siyasi yapıya göz kırpmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.

“NE OLDU DA YİNE DÖNDÜLER?”

Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan da çıkan tartışmalara ve Erdoğan’ın açıklamasına ilişkin konuştu. Başkan Atsan, “AKP genel başkanı grup toplantısında muhalefetin anayasanın ilk 4 maddesinin değiştirmesini istediğini söylüyor. Aylar önce hatırladığımız kadarı ile kendileri değiştirmeye çalışıyordu. Şimdi ne oldu da yine döndüler? Sanırım AKP’nin genel başkanı ilk dört madde ile ilgili sorunu olanın yakın arkadaşı İsmail Kahraman olduğunu da unutmuş olmalı. Çok ilginç günlerden geçiyoruz…” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat