BAŞKAN BAKIR, ‘BÜYÜK ÖRGÜT BULUŞMASI’NA KATILDI

Genel 25 Mart 2022 14:25
Videoyu Aç BAŞKAN BAKIR, ‘BÜYÜK ÖRGÜT BULUŞMASI’NA KATILDI
A
a
CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır, CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Büyük Örgüt Buluşması’ programına katıldı. 
İstanbul ilçe örgütlerinin katıldığı programı değerlendiren CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır, “İstanbul İl Başkanımız Sayın Dr. Canan Kaftancıoğlu öncülüğünde, İlçe Başkanlarımız ile "Büyük Örgüt Buluşmasında" bir araya geldik. Tüm örgütlerimiz seçimlere hazır. İstanbul olarak iktidara hazırız. İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu ile örgüt çalışmalarımız, saha organizasyonlarımız üzerine görüş alışverişinde bulunduk. CHP Başakşehir örgütü olarak iktidara hazırız. Sahada halkımızla bir aradayız, olmaya da devam edeceğiz” dedi.
Başkan Bakır, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde ülke genelinde sahadayız. Halkımızın her türlü sorun ve sıkıntısında yanındayız. Halkımızın umudu CHP’de. Halkın karşısına çıkmaya yüzü olmayanlara inat mutlu ve acı gününde halkımızın yanındayız. Her türlü sorun ve sıkıntıyı gündeme taşımaya ve çözüm önerileri üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat