BAŞKAN BARLAS ‘23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI’NI KUTLADI’

Genel 22 Nisan 2021 20:43
Videoyu Aç BAŞKAN BARLAS ‘23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI’NI KUTLADI’
A
a
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. 

Mustafa Kemal Atatürk'ü unutan bir toplum, Milli Egemenliğini kaybetmiş demektir diyen Başkan Barlas mesajında şunları söyledi:
"Bu yıl Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Kuruluşu'nun 101. yılının kutluyoruz. Geçen 101 yıl ardında büyük değişimler yaşandığını ifade eden Barlas kutlama mesajına şöyle devam etti: 'En değerli varlığımız olan Cumhuriyet, yeni kurulan bir devletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği eşsiz bir savaşın sonucunda elde ettiği büyük bir kazanımdır. Egemenliğin kayıtsız, koşulsuz ulusa ait olduğu bu yeni yönetim biçimi, Türkiye Cumhuriyeti'ne yurttaşlık bağı ile bağlı olan herkese birey olma olanağı sağlamış ve bunun sorumluluğunu da yüklemiştir. Geçen 101 yıl ardında büyük değişimler bırakmıştır. Yıkılan devletler, kurulan devletler, değişen rejimler, soğuk savaş, ekonomik ve siyasi buhranlarla dolu geçen 101 yıl. Tüm bunların içinde Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Ulusumuz büyük bir istikrarla şerefli varlığını devam ettirmiştir” DEDİ.

Başkan Barlas, “Çocuklarımızın, ulusal birliğe, laik Cumhuriyete, çağdaş demokrasiye, barışa, çevreye ve tüm güzelliklere karşı hassas bir toplum yaratacaklarına, en kutsal emanetleri olan Cumhuriyet'i her türlü iç ve dış saldırılara karşı canları pahasına koruyup gelecek nesillere taşıyacaklarına olan inancımla, tüm çocuklarımızın bayramını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." Dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat