BAŞKAN BARLAS, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİN SESİNİ DUYURDU

Genel 12 Şubat 2021 19:41
Videoyu Aç BAŞKAN BARLAS, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİN SESİNİ DUYURDU
A
a
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nin taleplerini gündeme taşıdı.

Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, Şehit aileleri ve gazilerin sesini duyurdu. Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nin birtakım talepleri olduğunu ifade eden Barlas, o talepleri tek tek aktardı. Başkan Barlas’ın aktardığına göre, Şehit aileleri ve gazilerin talepleri şunlar:

1.Özel hastanelerde ücretlerin kaldırılması ve seyahat kartlarında gazi ibaresi konulması. 
2.Doğu’da görev yapıp gazi olan ile Batı’da görev yapıp gazi olanların vazife malulü ibaresinin ‘gazi’ olarak değiştirilmesi.
3.Şehit ve gazi ailelerimizin birinci derecedeki yakınlarının tamamına faizsiz konut kredisinin verilmesi ve bu konuda kolaylık sağlanması.
4.Şehit ve gazi ailelerinin çocuklarına ücretsiz seyahat kartının şartsız verilmesi.
5.Tüm şehit ve gazi ailelerinin birinci derece yakınlarına ikinci iş istihdam hakkının verilmesi.

“İSTEKLERİ KOŞULSUZ KABUL EDİLMELİ”

Şehit aileleri ve gazilerin taleplerini paylaşan ve istekler konusunda destek sunan Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, “Vatanı için şehit düşmüş, vatanı için gazi olmuş en kıymetlilerimizin talepleri yapılabilecek en kolay şeyler iken neden bunlar göz ardı ediliyor? Vatanı için canını gözünü kırpmadan siper etmiş, vücudunun uzuvlarını feda etmiş kahramanlarımıza bir borcumuz değil midir bu talepleri yerine getirmek? Bu ses kulak verilmeli, şehit aileleri ve gazilerimizin istekleri koşulsuz kabul edilmelidir” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat