BAŞKAN BARLAS’TAN KADINLARA ÇAĞRI “KORKU DAĞLARINI BERABER YIKACAĞIZ”

Genel 15 Şubat 2021 12:03
Videoyu Aç BAŞKAN BARLAS’TAN KADINLARA ÇAĞRI “KORKU DAĞLARINI BERABER YIKACAĞIZ”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, “Korku dağlarını tüm bayanlarımız ile beraber yıkacağız.” dedi.

Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, Türkiye’deki siyasi ortama ilişkin açıklamada bulundu. Tüm kurumların AKP iktidarı tarafından ele geçirildiğini ifade eden Başkan Barlas, “İş için illaki AKP üyesi olmak gerekiyor. Vatandaşlarımızın bu durumdan dolayı rahatsızlıkları hat safhada” dedi. Başkan Barlas mevcut siyasi iklimdeki sorunların ise kadınlarla birlikte aşılabileceğini şu sözlerle anlattı:

“VATANDAŞ KAPISINI AÇMAYA KORKAR HALE GELDİ”

“Vatandaşın derdini dinlemek, sorunlarına ortak olmak için kapılarına gittiğimizde, kapılar korkuyla açılıyor. Fişlenmekten korkuyorlar, işten atılmaktan korkuyorlar. AKP üyeliği şartı ile işe alınan bazı vatandaşlarımız, farklı bir partili ile bir arada görüldükleri taktirde işten atılacaklarını düşünüyorlar çünkü.” 

“KORKU BULUTUNU DAĞITMAK BAYANLARIN ELLERİNDE”

İktidarın, vatandaş üzerinde yarattığı bu baskı ve korkuyu Gelecek Partisi olarak kırmaya başladıklarını belirten Başkan Barlas, “Buradan tüm bayan arkadaşlarıma çağırımdır. Sevgili bayan kardeşlerim, bizler ülkemizin geldiği durumu görüyoruz. Yayılan bu korku bulutunu dağıtmak sizlerin elindedir. İktidara açık çağrımızdır. Milletin üzerindeki baskınızı kaldırın. İl başkanlarınız, ilçe başkanlarınız ve tüm kadrolarınızın baskıları milletimizi boğuyor. Buradan tüm vatandaşlarımıza, özellikle bayan kardeşlerime söz veriyorum. Manisa’da başta olmak üzere tüm ülkede herkes özgür bir şekilde, hangi siyasi partiyi desteklerse desteklesin savunduğu fikirleri rahatça söyleyecektir.” şekilnde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat