Başkan Bozyokuş, Yeni Yılı Kutladı

Gelecek Partisi 31 Aralık 2021 15:57
Videoyu Aç Başkan Bozyokuş, Yeni Yılı Kutladı
A
a
Gelecek Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Yılmaz Bozyokuş, yeni yıl dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunan başkan Bozyokuş, "Yeni bir yılın başlangıcındayız. 2022 yılının ilçemiz, ülkemiz ve milletimiz için huzur, esenlik ve sağlık getirmesini diliyorum.  Özellikle mazlum coğrafyalarda olmak üzere dünyanın her köşesinde dökülen gözyaşlarının son bulduğu, tüm insanlığı kasıp kavuran covid-19 salgınının sona erdiği, yeniden eski günlerdeki gibi kucaklaşıp mesafe gözetmeksizin sohbetler ettiğimiz, ekonomimizin düzeldiği, tüm insanlık için esenlik, barış ve sağlık içerisinde geçecek yeni bir takvim yılı temenni ediyorum. 
Tüm dünya için daha önce tecrübe edilmemiş zorluklar içerisinde mücadele ile geçen bir yılı geride bırakıyoruz. 2021 yılı yaşadığımız tarihi olaylarla, acılarla, kaybettiğimiz binlerce insanımızla kalacak hatıralarda. Umarım ki 2022 yılı ekonominin düzeldiği ve salgının sona erdiği bir yıl olur. 
Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ilçemize hayırlar getirmesini diliyor, tüm ilçe halkımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat