BAŞKAN DEMİR “ GENEL BAŞKANIMIZIN SELAMINI GETİRDİK”

Genel 9 Nisan 2021 16:37
Videoyu Aç BAŞKAN DEMİR “ GENEL BAŞKANIMIZIN SELAMINI GETİRDİK”
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Hac farizasından arkadaşı, DYP Edirne Merkez İlçe Eski Başkanı Mehmet Çakay’ı ziyaretti. 

Genel Başkan Meral Akşener’in selamını getirdik diyen İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Hac farizasından arkadaşı ve Genel Başkanımızın İçişleri Bakanlığı döneminde DYP Edirne Merkez İlçe Başkanı olan benimde ağabeyim Hacı Mehmet Çakay’ı mütevazı dükkanın da ziyaret ettim. Kendisine Genel Başkanımızın selamını getirdim. Hatıralarını yad ettik.” Dedi. 

“ÜLKENİN TEK ÜMİDİ MERAL AKŞENER’DİR”

Eski İlçe Başkanı Mehmet Çakay’ın Edirne’de herkes tarafından sözüne itibar edilir diyen Başkan Demir, Edirne’mizin duayenlerinden olan Mehmet Çakay Ağabeyi Edirne tanır, düzgün ve dürüst bir ağabeyimizdir. Sözüne itibar edilir. Mehmet ağabeyle Edirne’yi, esnafımızın sorunlarını, pandemiyi, siyaseti kısaca ülke meselelerini konuştuk. Ülkemiz adına endişelerini çözüm önerilerini dinledik.
Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i ve bizleri İYİ takip ettiğini gördüm. “Ülkemizin tek ümidi Meral Akşener ve İYİ Parti’dir .” sözü bizleri ayrıca sevindirdi ve motive etti. Hacı Mehmet Çakay ağabeyimizin önerilerini dikkate alarak, kendisinin selamını Genel Başkanımıza iletmek üzere ayrıldık.
Allah sağlıklı uzun ömürler versin.” Dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat