Başkan Demir, “Provakasyonlarla Bizi Yıldıramazlar”

Genel 24 Mayıs 2021 09:33
Videoyu Aç Başkan Demir, “Provakasyonlarla Bizi Yıldıramazlar”
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Rize’ye giderek esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde Rizeli esnafların söylemlerini anlatan başkan Demir, “İkizdere ve Çayeli’nde yaptığım ziyaretlerde esnaf hemşerilerimizin çok üzgün olduğunu birebir görerek şahit oldum” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Rize’deki ziyaretinde ortaya çıkan görüntülerin üzücü olduğunu belirterek tepki gösterdi. Rize’ye bulunan başkan Demir, İkizdere ve Çayeli ilçelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Temasları hakkında konuşan Başkan Demir, bölgede bulunan esnafların bu provakatif olay nedeni ile üzgün olduklarını ve olayın tüm Rize halkına maledilmemesini istediklerini söylediler. 

MEDYAYA YANSIYAN GÖRÜNTÜLER ÜÇ BEŞ PROVAKASYONUN İŞİ

Rizelilerin misafirperver olduklarını belirten başkan Demir, “İkizdere ve Çayeli’nde yaptığım ziyaretlerde esnaf hemşerilerimizin çok üzgün olduğunu birebir görerek şahit oldum. Akp’de istifaların başladığını ve bu yapılan ahlak dışı saldırının hesabını sandıkta soracaklarını ifade ettiler. Medyaya yansıyan görüntüler üç beş provakasyoncunun işi olduğunu, gerçek Rizelilerin misafirperver olduğunu, hele hele kadına karşı çok saygılı olduğunu belirttiler. Bu provokatör had bilmezler şayet Rize’de doğduysa Rizelinin böyle bir terbiyesi ve anlayışı yoktur. Nerden öğrendiyseler def olup oraya gitsinler. Bizi kimse böyle yanlışlarla  lanse etmesin” şeklinde konuştuklarını ifade etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat