BAŞKAN DEMİR: ÇİFTÇİ KAN AĞLIYOR AKP SEVİNİYOR!

CHP 29 Aralık 2021 16:15
Videoyu Aç BAŞKAN DEMİR: ÇİFTÇİ KAN AĞLIYOR AKP SEVİNİYOR!
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk'e eleştirilerde bulundu. Başkan Demir:" Çiftçi kan ağlıyor, AKP'nin haberi yok dedi. 

"DAVUL VAR TOKMAK YOK"

Mehmet Demir yaptığı açıklamada;" Fethiye İlçe Başkanı Öztürk, " biz çiftçiye traktör aldık" diye seviniyor, bununla övünüyor. Övün övün ama verdiğiniz traktörlerin içinde mazot var mı bir bak. Bir de git mazotun kaç TL olduğuna bak. Çiftçiye git bir sor. Zar zor verdiğiniz traktörleri kullanabiliyorlar mı? Bunlar resmen davulu veriyor tokmağı vermiyor. Peki tokmaksız nasıl çalacak bu davul? Onların umurlarında bile değil."dedi. 

"ESNAFIN KARŞISINA ÇIKMAYA YÜZLERİ YOK"

Erken seçim çağrısını bir kez daha yenileyen Başkan Demir;" Çiftçiyi geçtim, pazarın haline bir bak. Biz her salı ve cuma günleri pazardayız. Halk ile esnaf ile iç içeyiz. Peki ya siz? Ne zaman gittiniz, kaç kere gittiniz, fiyatlara baktınız mı, halkla konuştunuz mu? Konuşamazsınız, halk ile bütünleşemezsiniz çünkü diyecek sözünüz yok, halkın içine çıkacak yüzünüz yok. Biz inaniyoruz ki erken seçim gelecek. Halk artık iktidara, bu saltanata dur diyecek. Halk size inanmıyor, güvenmiyor. Bunu da sandıkta göreceksiniz." şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat