BAŞKAN DEMİR: HAKKIMIZI SOKAKTA ARAMAYALIM

Genel 24 Kasım 2021 16:20
Videoyu Aç BAŞKAN DEMİR: HAKKIMIZI SOKAKTA ARAMAYALIM
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Dolardaki artış ve ekonomideki kötü gidiş nedeniyle belli gurupların sokaklara inmesini değerlendirdi.

Geçmişte çevreci iyi niyetli bir gurubun başlattığı Gezi Parkı eyleminin provokasyona döndüğünü ve ülke sathına yayılmak istenmesinin ardından yaşananları hatırlatan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “Sokaklara çıkmak hak arama mücadelesinin verileceği yer değildir. Hak aramanın yeri hukuki zemindir, sandıktır. Halkımız sağduyulu davranmalı ve oyuna gelmemelidir” dedi.

Ülkeyi yönetenlerin Ekonomik Kurtuluş Savaşı tabirlerini kullanmasının toplumda tepkiyle karşılandığını ifade eden Başkan Demir, “Bu süreçte herkes kullandığı dile, üsluba dikkat etmelidir. Tahrik edici, alaycı ifadeler kullanmaktan vazgeçmeliler. Ekonomik kurtuluş savaşı, diğer ülkelerde enflasyon şu kadar oldu, biz iyiyiz gibi söylemler, zaten zor durumda olan halkı tahrik etmektedir. Halkımız da bu oyunlara alet olmamalı. Birileri toplumda kargaşa çıkarmak istiyor. Çıkacak kargaşa mevcut yönetim dışında kimseye bir fayda sağlamaz. Bu nedenle sağduyuyu elden bırakmayalım, sokaklara çıkmayalım. Çözüm sandıkta, erken seçime gidilmelidir” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat