BAŞKAN DEMİR’DEN, TIP BAYRAMI MESAJI

Genel 13 Mart 2021 12:35
Videoyu Aç BAŞKAN DEMİR’DEN, TIP BAYRAMI MESAJI
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Başkan Demir, hekimlerin ve tüm sağlık çalışanlarının özellikle son bir yıldır salgınla ciddi anlamda mücadele verdiğini hatırlatarak şunları söyledi:

“Öncelikle, kendi yaşam kalitesinden fedakârlıklar yaparak hayatlarını hayat kurtarmaya adayan sağlık sektörünün her kademesinde görev yapan tüm çalışanlarımızı şükranla selamlıyorum. Sağlık çalışanlarımız, şehrimizde ve ülkemizin her noktasında insan hayatının kutsallığını kendisine ilke edinmiş, üstün sabır, gayret ve fedakârlıkla bizlere en yüksek standartlarda hizmet sunma çabası içerisinde olmuşlardır. İlimizin ve ülkemizin içerisinden geçtiği zorlu pandemi sürecinde biliyoruz ki en çok etkilenen sağlık çalışanlarımız olmuştur.
Birlikte başarmak ve kazanmak için sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri takdire şayan üstün çabalarına katkı sağlamak amacıyla vatandaş olarak bizlerin tedbirlere azami ölçüde uymamız gerektiğini bir kez daha ifade etmek istiyorum.Bu duygularla, görevleri başında vefat etmiş tüm sağlık çalışanlarımızı rahmetle yad ediyor, ailelerine ve sağlık camiasına baş sağlığı diliyorum. 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle sağlık alanının her kademesinde hizmet veren sağlık çalışanlarımızın bu özel günlerini tebrik ederken görevlerinde üstün başarılar diliyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat