Başkan Dilmaç, İstiklal Marşının Kabulünü Kutladı

Genel 11 Mart 2021 16:54
Videoyu Aç Başkan Dilmaç, İstiklal Marşının Kabulünü Kutladı
A
a
Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammed Dilmaç, İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma günü nedeniyle mesaj yayımladı.

İstiklal Marşımızın, Türk milletinin var olma mücadelesini ve başarma gücünü ebedileştirdiğini belirten Başkan Dilmaç “Türk Milleti’nin bağımsızlığa ve kutsal değerlerine olan inancını destanlaştıran İstiklal Marşımızın, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Milli Marş olarak kabul edilmesinin yıl dönümünü büyük bir gururla kutluyoruz. Türk milletinin büyük bir fedakârlık ve azimle kazandığı İstiklal Mücadelesini en yüksek duygularla anlatan ve Türkiye Cumhuriyetinin temellerini inanç, mücadele, birlik ve beraberlik harçlarıyla yükselten İstiklal Marşımız, Türk milletinin var olma mücadelesini ve başarma gücünü ebedileştirmiştir.

 ‘’KORKMA’’ diye başlayan İstiklal marşına sahip olan bir millet olarak, bundan sonrada her türlü mücadeleyi korkmadan ve yılmadan yaparak Ülkemizi yüceltme yolunda çalışacağız. Bu duygularla istiklal marşımızın kabulünün 100.yılını kutlarken, Vatan ve millet sevgisinin, bağımsızlık ve hürriyet aşkının en güzel ifadesi olan istiklal marşımızı bize armağan eden milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u saygıyla anıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat