BAŞKAN DİLMAÇ MUHTARLAR GÜNÜN KUTLADI

Genel 19 Ekim 2021 14:00
Videoyu Aç BAŞKAN DİLMAÇ MUHTARLAR GÜNÜN KUTLADI
A
a
Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet Dilmaç, muhtarlar günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Dilmaç, “Yerel demokrasinin ilk halkasını oluşturan Muhtarlarımız, seçildikleri mahalle ve köylerinde devleti temsil etmekle birlikte, vatandaşlarımızla kamu arasında köprü vazifesi görerek bizlere de yardımcı olmaktalar.

Muhtarlarımız aynı zamanda Mahalle ve Köylerindeki sorunların tespit edilerek ilgili makamlara iletilmesi, takibinin yapılması, yapılacak olan kamu hizmetlerinin daha hızlı, etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesi noktasında mühim bir görevi üstlenmekteler.
Özellikle içinde bulunduğumuz Pandemi sürecinin başından itibaren tedbirlerin uygulanması noktasında önemli katkılar sunan muhtarlarımıza,  üstlendikleri bu sorumluluk dolayısıyla teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, vatandaşlarımızın sorunlarına, tasalarına sevinç ve mutluluklarına ortak olarak, devletle milletin bütünleşmesinin temelini oluşturan, bu önemli görevi büyük bir özveri ve meşakkatle yerine getiren başta İlimizde görev yapan Muhtarlarımız olmak üzere bütün muhtarların 19 Ekim "Muhtarlar Günü'nü" kutluyor, aileleri ile birlikte sağlık içerisinde mutlu huzurlu yarınlar diliyorum."dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat