Başkan Dilmaç’tan Babalar Günü Kutlaması

Genel 18 Haziran 2021 23:02
Videoyu Aç Başkan Dilmaç’tan Babalar Günü Kutlaması
A
a
Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet Dilmaç, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Dilmaç mesajında: “Kültürümüzün, değerlerimizin, örf ve adetlerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasında temel işlev gören “aile” aynı zamanda toplumun çekirdeği olarak kabul edilmektedir. Ailenin temel direği olarak kabul edilen “babalar” ise, aile değerlerimizin korunmasında, hakkaniyet, paylaşım, sorumluluk, sevgi, saygı, özveri gibi hayati değerlerin nesilden nesile aktarılmasında bir rol üstlenmektedir.

Ailesi için her türlü özveriyi ve sorumluluğu yüklenen, gerektiğinde her türlü çileye göğüs geren, ailesinin saadetini kendi mutluluğundan öncelikli gören babalar, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için fedakârlıkla çaba harcamaktadırlar. Bu bakımdan babaların sadece bu özel günde değil, gönüllerinin her zaman hoş tutulması gerekmektedir. Bu onlara karşı sevgi, saygı ve vefa duygusunun ve de inancımızın bir gereğidir. 

Çocuklarına karşı şefkatli ve merhamet sahibi olan; ailesinin maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak için fedakârlıkla çalışan babaların Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine aile fertleriyle birlikte mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum. 

Bu günleri buruk yaşayanlarımız da var kuşkusuz babaları veya evlatları ebediyete irtihal edenlerimiz var. Şehitlerimiz, şehit babaları, şehit evlatları ve yakınları var. Bu vesileyle ebediyete irtihal eden babalarımızı rahmetle yad ederken, vatandaşlarımızın üzüntülerini de yürekten paylaştığımı belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat