Başkan Dilmaç Yeni Yılı Kutladı

Gelecek Partisi 31 Aralık 2021 15:37
Videoyu Aç Başkan Dilmaç Yeni Yılı Kutladı
A
a
Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet Dilmaç, yeni yıl dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Dilmaç, "2021 yılı Covid-19 salgını, doğal afetler ve ekonomik kriz ile mücadele ettiğimiz bir yıl oldu. Bu mücadelede vatandaşımız, kendini ve sevdiklerini virüsten korumaya çalışarak, sağlık çalışanlarımız sahada gece gündüz mesai yaparak, ekonomik sorunlarla baş etmeye çalışarak 2021 yılını geride bıraktık.
Maalesef ülkemizde ve dünyada felaketlerin yaşandığı bu yıl birçok vatandaşımız yakınlarını; virüs dolayısıyla, yaşanan deprem ve sel felaketleriyle kaybetti. Diğer yandan kurda yaşanan artışla birlikte halk yoksulluk sınırında yaşamak zorunda kaldı. Artan maliyetler nedeni ile ne çiftçisi, ne esnafı ne de halk evine ekmek götürememiştir. 
Her yeni yılın yeni bir umut ve göreceğimiz güzel günlere bir köprü olduğunu hatırlatmak isterim. 2021 de olduğu gibi 2022 nin ilk dakikaları itibariyle görevlerinin başında mücadele vermeye devam edecek olan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere emniyet güçlerimize, jandarma ve tüm silahlı kuvvetlerimize, değerli basın mensuplarımıza ve diğer tüm kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür eder yeni yılın hepimiz için daha demokratik daha eşit daha adil bir Türkiye getirmesini temenni eder yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat