Başkan Er'den 15 Temmuz mesajı

Genel 14 Temmuz 2021 13:24
Videoyu Aç Başkan Er'den 15 Temmuz mesajı
A
a
Türkiye Halk Partisi kurucular kurulu Başkanı İbrahim Er,15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayınladı. 

Yüce Türk Milletinin 15 Temmuz gecesi meydanlarda, İstiklal Savaşımızda olduğu gibi, tüm fertleriyle tek yürek olduğunu, iradesinin bir avuç FETÖ'cü hain ve arkalarındaki güçlerce çiğnenmesine müsaade etmediğini belirten Er, "bin yıl önce Malazgirt'te olduğu gibi bu coğrafyayı vatan olarak sahiplenme konusundaki kararlılığını ortaya koymuştur. Milli iradeyi hiçe sayan gafiller, büyük Türk milletinin cesaretini, vatanperverliğini, bayrağı ve ezanı için ölümü bile göze alabileceğini hesaba katmamış ve hak ettikleri cevabı da almışlardır. 15 Temmuz'dan sonra artık hiç kimse milletin iradesine el uzatmayı aklının ucundan bile geçiremeyecektir."dedi.

Başkan  Er, "15 Temmuz da devletimizin bütünlüğüne, Milletimizin varlığına, istikbaline ve hürriyetine ağır bir darbe vurmak isteyen hainlere karşı gövdesini siper eden tüm aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.”şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat