Başkan Erdoğmuş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Genel 28 Ekim 2021 20:29
Videoyu Aç Başkan Erdoğmuş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
A
a
Uluslararası Siyaset, Ekonomi ve Strateji Araştırma Merkezi (USESAM) Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Erdoğmuş mesajında: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının önderliğinde, Samsun’dan başlayarak yurdumuzun dört bir yanına ulaşan milli mücadele azmi, tarih boyunca kimseye boyun eğmemiş, bağımsızlığı ve özgürlüğü her zaman önde tutmuş büyük Türk milletine, bugün kuruluşunun 98.yılını heyecanla ve onurla kutladığımız Cumhuriyeti armağan etmiştir.
  

Milli egemenliğe dayanan, gücünü halktan alan, iktidarın millete ait olduğu bir rejim olan Cumhuriyetimiz, insanüstü bir gayret ve fedakârlıkla bağımsızlık mücadelesi sonunda eşsiz bir zaferle kurulmuştur.
  

Cumhuriyetimizin 98. Yıl dönümü vesilesiyle birlik ve beraberliğimizin timsali Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum. Cumhuriyet Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat