Başkan Eser, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı Kutladı

Genel 1 Temmuz 2021 21:56
Videoyu Aç Başkan Eser, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı Kutladı
A
a
Türkiye Değişim Partisi Bolu İl Başkanı Mithat Eser, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın 95. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Başkan Eser mesajında: “Bugün, bir milletin esaret altına alınmak istenmesine karşın, insanlık tarihi boyunca pek az bulunan ve bir milletin kaderini değiştirebilecek dahi bir lider sayesinde başarılan, Kurtuluş Savaşı’nda elde edilen egemenlik ve bağımsızlığın sadece yaşanılan topraklarla sınırlı olmayıp bağlantılı olduğu denizlerde de ilanının 95. yıl dönümü. Türk milleti olarak; egemen, özgür ve bağımsız bir şekilde vatan topraklarımıza nasıl hükmedebiliyorsak, denizlerimizi de vatan toprağı sayıp aynı şekilde hükmedebilme imkânını 1 Temmuz 1926’da kabul edilen kabotaj kanununa borçluyuz.
Bu duygu ve düşüncelerle, hayatını denizlerde kaybeden deniz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum. Denizcilik ve Kabotaj Bayramı vesilesi ile denizcilik sektörünün gelişiminde emeği geçenlere ve tüm denizcilerimize içten selamlarımı iletiyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat