BAŞKAN GÜLER, ERDOĞAN’IN GAFIYLA İLGİLİ KONUŞTU “YANINDAKİLERDEN Mİ YOKSA YOLA ÇIKTIKLARINDAN MI DERT YANIYOR?”

Genel 25 Şubat 2021 14:48
Videoyu Aç BAŞKAN GÜLER, ERDOĞAN’IN GAFIYLA İLGİLİ KONUŞTU “YANINDAKİLERDEN Mİ YOKSA YOLA ÇIKTIKLARINDAN MI DERT YANIYOR?”
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gafıyla ilgili konuştu. Güler, “Sayın Cumhurbaşkanı yanındakilerden mi yola çıktıklarından mı dert yanıyor anlamadım” dedi.

AK Parti'nin İstanbul 7. Olağan Kongresi'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın  yaptığı konuşma sırasında dili sürçtü. Erdoğan, “Bu yola çıkarken unutmayalım, yanımızda kimler vardı ama bugün maalesef kimler var” ifadelerini kullandı. Erdoğan’ın bu dil sürçmesi ile ilgili Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler şunları söyledi:

“BANA ARKADAŞINI SÖYLE SANA KİM OLDUĞUNU SÖYLEYEYİM”

“Cumhurbaşkanı ikidir anlatmak istediklerini tam olarak ifade edemiyor, geçtiğimiz günlerde partisinin İzmir İl Kongresi'nde de’Kendi içindeki hırsızlık, arsızlık dalgasıyla hesaplaşmayı reddeden zihniyettir bizim zihniyetimiz’ demişti. Bu kez de yola çıktıklarından ve yanında olanlarla ilgili konuştu.  Şimdi yanındakilerden mi dert yanıyor Sayın Cumhurbaşkanı yoksa yola çıktıklarından mı anlamadım. Ama şunu diyebilirim ki bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat