Başkan Güler’den Polis Haftası Mesajı

Genel 8 Nisan 2022 17:17
Videoyu Aç Başkan Güler’den Polis Haftası Mesajı
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yılı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Güler, “Polis Teşkilatımız, ülkemizde güven ve istikrar ortamının sağlanmasında, huzur ve refahın korunmasında 177 yıllık şanlı geçmişi, tecrübesi, bugünden geleceğe uzanan bilgi ve deneyimiyle en büyük vazifeyi üstlenen kurumlarımızın başında gelmektedir. Suçun ve suçlunun şekil değiştirdiği bugünün dünyasında mücadelesini çağın gerektirdiği etkinlikle ve hukukun emrettiği çerçevede sürdüren Polis Teşkilatımız, yaşadığımız coğrafyada hukuk ve demokrasinin de en önemli paydaşlarındandır.
Bu duygu ve düşüncelerle emniyet teşkilatımızın her kademedeki mensuplarını, aileleriyle birlikte sevgiyle selamlıyor; emniyet teşkilatımızın tüm mensuplarına ülkem ve milletim adına en derin şükranlarımı sunuyorum. Görevleri başında şehit olan kahraman polislerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor; gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Ülkemize ve milletimize, her türlü şartta hizmet eden Emniyet Teşkilatımızın 177. Kuruluş Yıl Dönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyor; tüm emniyet mensuplarımıza kolaylıklar ve görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat