Başkan Güler’den Ramazan Bayramı Mesajı

Genel 12 Mayıs 2021 23:03
Videoyu Aç Başkan Güler’den Ramazan Bayramı Mesajı
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Güler mesajında: “Mübarek Ramazan Ayı'nı geride bırakmanın hüznünü yaşayarak, sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan, milletimizin ve toplumsal hayatımızın en güzel ve anlamlı günlerini içeren Ramazan Bayramına kavuşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, millet olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları unutturan bayramlar, mutluluk ve huzur dolu bir iklim meydana getirmeleriyle inanç ve kültür medeniyetimizin en temel unsurlarındandır. İnsanımızı öteden beri birlikte tutan ve güçlü kılan bu müstesna bayram günlerinin birleştirici ve manevi gücünün, bizleri yeni ufuklara taşıyacağına olan inancım tamdır. Bu yıl da bayramı evlerimizde karşılıyoruz. Pandemi tedbirlerine uyarsak inşallah bu süreci de atlatacağız. 
Öte yandan bir yanımız aldığımız haberlerle kan ağlıyor. Katil İsrail Kudüs’te insanlık vahşeti sergiliyor. Büyük devletler ise bunu seyretmekle kalıyor. Orta Doğu’da yaşanan karışıklıklardan ve Filistinli Müslümanlara yönelik saldırılar her gün artıyor. Bu mübarek günlerde kardeşlerimize bunu reva gören İsrail’i Rabbime havale ediyorum. Bu vahşetin bir an önce son bulmasını diliyorum. Tüm islâm aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat