Başkan Gürkan’dan SMA Hastası Derin’e Destek Çağrısı

Genel 1 Ocak 2021 14:36
Videoyu Aç Başkan Gürkan’dan SMA Hastası Derin’e Destek Çağrısı
A
a
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, doğduğu günden bu yana SMA Tip-1 kas hastalığı ile mücadele eden Edirneli Derin bebeği ziyaret ederek, Derin’in ailesinin başlattığı yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu. Derin’in tedavi olabilmesi için 2.2 milyon EURO’ya ihtiyacı olduğunu belirten Gürkan tüm Edirne halkına seslenerek, “Derin’de her sağlıklı çocuk gibi gülmek, oynamak, yaşamak istiyor. El ele verip Derin’i yaşatalım” dedi.
 
SMA ile mücadele eden Derin’i hiç yalnız bırakmayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Derin bebeği ziyaret ederek, başlatılan yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.
 
Evlatlarının yaşama tutunması için büyük bir mücadele veren ailesinin, Derin'in tedavisi için kampanya başlattığını belirten Gürkan, “Değerli hemşehrilerim, sevgili Edirneliler;  Derin SMA hastası bebeklerden biri. Ailesi, annesi, babası ve hepimiz Derin’in bir an önce tedavi olup, sağlığına kavuşması için mücadele ediyoruz. Ancak tedavi sadece yurtdışında yapılabiliyor ve 2.2 milyon EURO tedavi bedeli. Bu bağlamda Derin’in ailesinin açtığı yardım kampanyasına hepinizin bağışlarını istiyoruz. Ekonomik durumunuz neye el veriyorsa, gönlünüzden ne geçiyorsa, Derin’i hep beraber yaşatmalıyız. Bunun için destekleriniz, katkılarınız, yardım kampanyasına yapacağınız her destek, her bağış Derin için çok önemli. Biliyorum ki Edirneliler, o büyük yürekleriyle, yüce gönülleriyle Derin’in yaşama tutunması için, tedavi olabilmesi için gereken bütün desteği sağlayacaklar. Hep beraber, Derin kızımızı, Derin evladımızı birlikte yaşatacağız. O da bütün sağlıklı çocuklar gibi gülecek, oynayacak ve mutlu bir yaşamı olacak. Size güveniyoruz. Derin’in ailesinin izinli bir şekilde açmış olduğu hesap numarasına lütfen bağışlarınızı yapınız. El ele verip Derin’i yaşatalım” dedi.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat