Başkan Hakan Yılmaz, ” Düzensiz Göçmenler Tehlikeli Boyutlara Ulaştı “

Genel 5 Mayıs 2022 17:30
Videoyu Aç Başkan Hakan Yılmaz, ” Düzensiz Göçmenler Tehlikeli Boyutlara Ulaştı “
A
a
İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, " Düzensiz Göçmenler Tehlikeli Boyutlara Ulaştı "

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, iktidarın göçmen politikalarını eleştirerek, " Acaba tehlikenin farkındalar mı?."diye sordu.

İYİ Partinin ilk günden beri göçmen politikaları konusundaki hassasiyetini ortaya koyarak, yaşanılacak sıkıntılara dikkat çektiğini söyleyen Yılmaz, " iktidar hiç bir uyarıyı dikkate almadan göçmenlere tamamen açık bir politika izlemeye başladı.  Zaman zaman yaptığımız uyarıların ne kadar haklı olduğunu hep beraber gördük.

Güney deki bazı illerde göçmen nüfusu Türk nüfusunu geçmiş durumda. Bu bizim demografik yapımızı yerle bir edecek boyutlara ulaştı.

Her konuda olduğu gibi iktidar bu konuda da maalesef yanlış politikalarla ülkeyi bir bilinmezliğe sürüklüyor. 

Artık Suriye - Afgan mafyalar  ülkede cirit atıyor. Asayiş olaylarındaki artışlar, ülkenin tahammül sınırlarını zorluyor. Yakın bir gelecekte daha büyük sorunlarla karşılaşacağımız aşikar.  Ülke ciddi bir beka sorunu ile karşı karşıya." dedi.

Hakan Yılmaz, bu konuda eleştiri yada uyarı yapanlara şiddetle saldırıldığını da ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü 
" Küçük bir eleştiriye bile tahammülleri yok. Bir cümle söyleyenlere, neo nazi, kafa tasçı, ırkçı, faşist gibi yakıştırmalar yapıyorlar. Ülkenin içinde bulunduğu tehlikenin farkında değiller. Kendi yurdumuzda uğradığımız muamele, canımızı yakıyor .


Daha ülkemizde kaç göçmen var onuda biliyoruz. İktidar halka göçmenler konusunda acilen doğru bilgiler vermek zorundadır. 10 milyon göçmen olduğu ifade ediliyor. Bu doğrumu öğrenmek bizim en doğal hakkımız. 


İYİ Parti  iktidarında göçmenler güvenli bir şekilde kendi ülkelerine gönderilecek, Türk Milleti olarak kendi topraklarında insani yardımlarımız devam edecek " şeklinde konuştu
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat