Başkan Haker’den Kurultay Sonrası Tebrik Mesajı

Genel 30 Eylül 2021 12:28
Videoyu Aç Başkan Haker’den Kurultay Sonrası Tebrik Mesajı
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Kırklareli İl Başkanı Birol Haker,” Çalışmalarımızı hızlandıracağız” dedi.

Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen Birinci Olağan kongrede Sarıgül, 635 oyun tamamını alarak tekrar Genel Başkan oldu.

Kurultay sonrası açıklamalarda bulunan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Kırklareli İl Başkanı Birol Haker, “Öncelikle gerçekleştirilen kurultayın herkese hayırlı olması temennisinde bulunuyorum. Genel başkanımız sayın Mustafa Sarıgül geçerli oyların tamamını alarak yeniden genel başkanlığa seçilmiştir. Bundan sonraki süreçte bizlerde il bazında çalışmalarımızı hızlandıracağız. Seçime hazırlanacağız. Türkiye’yi parti olarak değiştirirken, ilimizde de değişikliğin öncüsü olmakta kararlıyız. Ülkemizin içinde bulunduğu bu durumdan kurtulması iççin var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Haker ayrıca, “Türkiye Değişim Partisi 1.Olağan Kurultayında listelere, Erdem BODUR  (PM) Parti Meclisine ve Ali ÜSTÜN (YDK) Yüksek Disiplin kuruluna seçilmiştir. Ben İl Başkanı olarak, kendilerine bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum. Partimize ve KIRKLARELİ' mize Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat