BAŞKAN HASAN TÜZÜN’DEN NEVRUZ MESAJI

Genel 21 Mart 2022 12:42
Videoyu Aç BAŞKAN HASAN TÜZÜN’DEN NEVRUZ MESAJI
A
a
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, Nevruz Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
AK Parti Meclis Üyesi Hasan Tüzün, mesajında “Nevruz, baharın gelişi ile birlikte dostluğun ve kardeşliğin yaşandığı, birlik duygularının güçlendiği özel günler olarak kutlanmaktadır. Kardeşlik ve sevgi gibi insanı mutlu kılan değerlerin öne çıktığı bu dönem. Geçmişle gelecek arasında köprü kuran, sevgi ve hoşgörü ortamında bizleri birbirine yakınlaştıran, birliğimizi güçlendiren ve kültürel zenginliklerimizi koruyan bu gibi değerlerimizi gelecek kuşaklara aktarmak bizlerin görevidir.
Nevruz, diğer anlamlarıyla, sevgi saygı, hoşgörü, kardeşlik ve bahar bayramıdır. Nevruz Bayramı, bir mevsim değişiminden ziyade bir arada yaşamanın, kardeşliğin ve sevginin bayramıdır. Bayramlarda, mutlu günlerimizde ve acı günlerimizde olduğu gibi baharın canlandığı Nevruz’da da birlik, kardeşlik duygularımızın katlanarak toplumsal huzurumuzun artmasını yürekten diliyorum.
Bu duygularla, baharın habercisi Nevruz’un, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle, tüm Mersin ve Akdeniz İlçemizdeki hemşerilerimin Nevruz Gününü kutluyor, kardeşliğimizin güçlenmesine vesile olmasını diliyorum’’ dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat