BAŞKAN HÜSEYİN SUREL’DEN “18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ” MESAJI

Genel 17 Mart 2021 17:21
Videoyu Aç BAŞKAN HÜSEYİN SUREL’DEN “18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ” MESAJI
A
a
Türkiye Değişim Partisi Manisa İl Başkanı Hüseyin Surel “18 Mart Çanakkale Zaferi” nin yıl dönümü sebebi ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Hüseyin Surel mesajında; “Sonu olmayan bir başlangıcın destanlaştığı Çanakkale Zaferi’nin 100. yılını hep beraber kutlamanın mutluluğu ve coşkusu içerisindeyiz. Kanlarını bu toprağa vatanı, bayrağı ve ezanı için hiç düşünmeden akıtan, ”Çanakkale Geçilmez” gerçeğini düşman kuvvetleri ve insanlık tarihine altın harflerle kazıyan bu neslin torunları olmaktan büyük gurur duymaktayız. Bir zulme başkaldırının adıdır “Çanakkale”, düşmana boyun eğmemenin adıdır “Çanakkale”, vatan için, bayrak için, millet için, hiç düşünmeden hayatını bu vatana vermektir “Çanakkale”.

Milletimizin bağımsızlığa olan tutkusuyla her ne şart altında olursa olsun vatanımızdan asla vazgeçmeyeceğimizin bir kez daha tüm dünyaya duyurulduğu, tarihin ve dünyanın akışının değiştiği böylesi bir günde, bir kez daha tüm komutanlarla başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere kahraman ecdadımızı rahmet, şükran ve minnetle anıyor, aziz şehitlerimizin huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.” İfadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat