BAŞKAN KARIŞ: HALK SEÇİM İSTİYOR”

Gelecek Partisi 23 Ocak 2022 23:23
Videoyu Aç BAŞKAN KARIŞ: HALK SEÇİM İSTİYOR”
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Karış, “Halk seçim istiyor, Gelecek Partisi olarak seçimlere hazırız” dedi.
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, saha çalışmaları kapsamına Mezitli, Yenişehir ve Akdeniz ilçelerinde esnafları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi. 
Yaşanan ekonomik krizin esnafları da olumsuz etkilediğine dikkat çeken Başkan Karış, “Esnaflarımız sürekli artan fiyatlar karşısında ürün almakta zorlandıklarını söylüyor. Esnaf sattığı ürünü aynı paraya rafına koyamıyor. Ülkeyi yöneten iktidar esnafı fırsatçı, stokçu olarak gösterdiği için sürekli artan fiyatları vatandaşa anlatmakta zorlanıyor. Tabi ki esnafın tek derdi bu da değil. Bağ-Kur prim ödemelerinde destek bekliyor” dedi.
Karış, halk seçim istiyor diyerek şunları kaydetti; “Esnaflarımız, halkımız mutsuz. Geçim derdinde insanlarımız. Ve her kesimden seçime gidilmeli çağrısını alıyoruz. Gelecek Partisi olarak seçimlere hazırız. Mersin’de il ve ilçe teşkilatlarımız halkımız için gövdelerini taşın altına koydu. Gece gündüz halkımız için çalışıyoruz. Sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Çözüm önerileri ile ilgili makamlara iletiyoruz. Ülkemizin ve halkımızın geleceği için seçime gidilmeli. Halk sandıkta mevcut iktidarı yolcu edecek ve ülkemizi Gelecek Partisi kadrolarına emanet edecek.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat