BAŞKAN KARIŞ DAVULTEPE’DE EV TOPLANTISINDA

Gelecek Partisi 15 Ocak 2022 01:09
Videoyu Aç BAŞKAN KARIŞ DAVULTEPE’DE EV TOPLANTISINDA
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Davultepe’de ev toplantısına katıldı.
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Davultepe Petrol Sitesi’nde vatandaşların konuğu oldu. Başkan Karış katıldığı ev toplantısında Türkiye’nin güncel konularına değindi. Atanamayan öğretmenlerden olduğunu belirten bir kadın vatandaş başından geçen olayı ve yaşadığı çifte standartı anlatarak, başvurduğu müftülüğe tüm kriterleri uymasına rağmen alınmadığını, alınacak kişinin imam hatipli olması gerektiğinin kendisine belirtildiğini söyledi.
“KUL HAKKINA GİRİLİYOR”
Başkan Karış ise toplantıda yaptığı konuşmada, “AK Parti ne yazık ki son zamanlarda halktan iyice uzaklaştı. Yaptıkları yanlış daha fazla yanlışı doğurur hale getirdi. Atanamayan öğretmenlerin yanı sıra gençler atanmak için girdiği sınavda da mağdur edilir oldu. Şimdi gençlerimiz üniversite okuyor, okulu bitiriyor, sınava giriyor ve yazılıdan 90 alıyor ancak mülakattan 10 puan verilince tüm emekleri boşa gidiyor. Bununla birlikte yazılıdan 10 alana mülakattan 100 puan verilerek işe o kişi alınıyor. Adrese teslim alım yani. Alan belli alınan belli. İnsanların alın terleri çalınıyor, kul hakkına giriliyor.” dedi.
Başkan Karış yapılacak ilk seçimde ise iktidarı hedeflediklerini belirterek geleceği 84 milyon vatandaşla beraber inşa edeceklerini de sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat