Başkan Karış’tan Babalar Günü Kutlaması

Genel 18 Haziran 2021 21:04
Videoyu Aç Başkan Karış’tan Babalar Günü Kutlaması
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Karış mesajında: "Ailenin temel direği, koruyucu ve kararlı duruşuyla evin güven kaynağı, gösterdikleri özverilerle bir fedakârlık timsali olan babalarımız; sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarıyla kurulmuş güçlü bir aile yapısının temel taşını oluşturmaktadırlar. Saygıyla, sevgiyle her zaman anılması gereken babalar, annelerimizle birlikte en değerli varlıklarımızdır.
Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde, şuurlu, kültürlü, öz değerlerine sahip, sağlıklı bir toplum yapısının oluşturulmasında ve aile kurumumuzun yaşatılmasında hiç şüphesiz ki babaların büyük sorumlulukları ve görevleri vardır.

Babaların öncelikli isteği ve dileği çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve onların geleceklerini güvence altına alabilmektir. Onlar için en büyük mutluluk, çocuklarının mutlu olduğunu görebilmektir. Bu yolda gösterdikleri tüm gayretler takdire layıktır. Yaşamımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren, üstlenmiş oldukları görev ve sorumluluklarını büyük bir özveri ile yerine getirerek hiçbir karşılık beklemeden, şefkat ve sevgiyle bizi hayata güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayrete mutlulukla sarf eden tüm babalarımızın Babalar Gününü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat