BAŞKAN KAYIŞ, "ANNELERİMİZİN GÜLEN YÜZLERİ BİZLER İÇİN DE EN DEĞERLİ HAZİNEDİR"

Genel 7 Mayıs 2021 16:04
Videoyu Aç BAŞKAN KAYIŞ, "ANNELERİMİZİN GÜLEN YÜZLERİ BİZLER İÇİN DE EN DEĞERLİ HAZİNEDİR"
A
a
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik Kayış, "Varlığıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yüreğiyle çocuklarına yol gösteren annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir" dedi.

İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik Kayış, anneler günü dolayısı ile mesaj yayınladı. Başkan Kayış, "En değerli varlığımız, baş tacımız annelerimizin tek beklentisi ise sevgidir. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır. Onların gülen yüzleri bizler için de en değerli hazinedir" ifadelerini kullandı.

Kayış, "Bizim için her gün anneler günüdür. Bizler bunu böyle biliyor annelerimize de böyle değer veriyoruz. Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkını ne yaparsak yapalım asla ödeyemeyiz. Ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyor ve bütün annelerin gününü gönülden kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat