BAŞKAN KELEŞ, STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

CHP 20 Ocak 2022 11:36
Videoyu Aç BAŞKAN KELEŞ, STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
A
a
CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, STK ziyaretleri çerçevesinde Kosova Balkan Göçmenleri Koruma Yaşatma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Arifiye ilçe başkanı Ali Gökpınar ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber ziyaret ederek Dernek Başkanı Gökhan Aydınlı’dan dernek faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı. 
STK’larla iletişimlerin süreklilik arz etmesi konusunda yoğun çaba harcadıklarını ifade eden Başkan Ecevit Keleş, “STK’lar toplumun aynası konumunda. Onların görüş ve önerileri bizler için son derece önemli. STK’larımızın ilettiği talepleri ilgili yerlerle paylaşıyoruz. Onların gördüğü eksiklikleri çözüm önerileriyle ilgili kurumlarla ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile paylaşıyoruz. Bu manada bizleri misafir eden Kosova Balkan Göçmenleri Koruma Yaşatma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gökhan Aydınlı ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

İKTİDARIMIZDA SAKARYA MODELİNİ OLUŞTURACAĞIZ
Sakarya’da ben yaptım oldu zihniyetinden uzaklaşılması gerektiğini belirten Başkan Keleş, “Sakarya’mızın sorunlarını geniş bir çerçeve ile incelemek, farklı görüşlerin sorunlar hakkındaki düşüncelerini almak bizim için oldukça önemli. Sakarya’nın yararına olacak adımlar atmak için tüm STK’larımızın fikrini alacağız. STK’lar geniş kitleleri temsil ediyor. Bu nedenle Sakarya modelini oluşturmamız gerekli. Şehri yönetenlerin ‘ben yaptım oldu’ anlayışıyla değil, Sakarya’nın çıkarları için, ortak akılla hareket etmeleri ve düşüncelere önem vermeleri gerekiyor. CHP iktidarında Sakarya Modelini hayata geçireceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat