Başkan Malgaf, “Bizi İzlemeye Devam Edin”

Genel 26 Ekim 2021 15:12
Videoyu Aç Başkan Malgaf, “Bizi İzlemeye Devam Edin”
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, “Bizi izlemeye devam edin. Çare değişimde. Türkiye değişim partisi çareyi soyluyor. Duyanlar duymayanlara aktarıyor” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde İzmir’de yaptığı konuşmasında, “Esnafın devlette muhatabı yok. Bunun yolu esnaf bakanlığıdır. Esnafın tüm faizlerini ilk bir haftada sileceğiz. Esnafın ayağa kaldırılması lazım. Esnaf ayağa kalkınca Türkiye ayağa kalkacak. Esnaf gerçekten ezildi. Bütün sorunları çözeceğiz, az kaldı” açıklamasında bulunmuştu. 

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, Kılıçdaroğlu’nun konuşması esnasındaki fotoğrafını da paylaşarak, altına, ”Yorulmuş öneri ve çare bulamayanlar, Türkiye değişim partisi ve Sayın Mustafa Sarıgül yakından takıp ediyorlar” notunu paylaştı. 
Esnaf Bakanlığı’nın Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün projesi olduğunu belirten başkan Malgaf, “Bizi izlemeye devam edin. Çare değişimde. Türkiye değişim partisi çareyi soyluyor. Duyanlar duymayanlara aktarıyor. Yorulmuş öneri ve çare bulamayanlar, Türkiye değişim partisi ve Sayın Mustafa Sarıgül yakından takıp ediyorlar. Sayın Sarıgül’ün söylemlerini tekrarlıyorlar. Bu da bir şeyi her defasında kanıtlıyor. Tek çare değişim, Tek çare Sarıgül. Esnaf Bakanlığı bir Türkiye Değişim Partisi ve Sayın Sarıgül’ün projesidir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat