Başkan Malgaf, “Kadın Mutlu, Huzurlu ve Sağlıklı Bir Toplumun Temel Taşıdır”

Genel 6 Mart 2021 14:10
Videoyu Aç Başkan Malgaf, “Kadın Mutlu, Huzurlu ve Sağlıklı Bir Toplumun Temel Taşıdır”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Başkan Malgaf mesajında; “Anadolu kadını, adını dünya tarihine kahramanlığı, cesareti ve fedakârlığıyla yazdırmıştır. Hanım kardeşlerimizin, kadınlarımızın geçmişten geleceğe Türkiye'nin ekonomisi, siyaseti, sosyal hayatı ve demokrasisinde önemli katkısı vardır.  Ülkemizde ve dünyada her yıl ‘’8 Mart Dünya Kadınlar Günü’’ olarak kutlanmaktadır. 
Kadın mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşıdır. Kadın yön verendir, medeniyetin göstergesidir. Bizler kadın ve erkeğin bir bütünün iki eşit yarısı olduğuna inanan bir gelenekten geliyoruz. Cinsiyetler arası adaleti şiar edinen bir dinin mensupları olarak kadın ve erkeğin karşılıklı adalet ve hakkaniyet içinde yeryüzünü birlikte imar edeceğine inanıyor ve bunun için çabalıyoruz” ifadelerini kullandı.
1000
icon
Hasan songul 8 Mart 2021 09:00

Ağzına yüreğine sağlık syn ilbaskanim hakan malgaf öyle güzel açmış soylemissinki laf üstüne laf kalmamış işin rastgelsin başarılarının daim olmasını dilerim

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat