Başkan Mehmet Demir'den 1 Mayıs Mesajı

Genel 30 Nisan 2021 20:57
Videoyu Aç Başkan Mehmet Demir'den 1 Mayıs Mesajı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, 1 Mayıs işçi bayramının toplumsal barışa, huzura vesile olması temennisinde bulundu. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir mesajında: “Tüm gayretleriyle çalışarak, emek veren işçi ve memurlarımız başta olmak üzere tüm milletimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum. 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın, adından da ifade edildiği şekliyle toplumsal barışa, insanlar arasındaki iş birliği ve iş bölümüne dayalı sosyal dayanışmanın geliştirilmesine fırsat ve vesile olmasını diliyorum. Diğer yandan bizler, alın terinin önemini, kutsallığını bilen, bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız. Bugün işçinin ve emekçinin alın terinin kutsal olduğunu bir kez daha hatırladığımız çok özel günlerden birisidir.
 Korona virüs ile mücadelede eden sağlık emekçilerimiz başta olmak üzere, emeğin değer olduğu bilinciyle, üretimin temel taşı olan  bütün emekçilerimizin  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı’nı kutluyor, herkese sağlıklı, güzel bir gelecek diliyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat