BAŞKAN NAZİR GÜLER “UYGUR TÜRKLERİ BİZİM SOYDAŞIMIZ”

Genel 16 Mart 2021 13:53
Videoyu Aç BAŞKAN NAZİR GÜLER “UYGUR TÜRKLERİ BİZİM SOYDAŞIMIZ”
A
a
Gelecek Partisi Haftalık Olağan toplantısı İl Başkanı Nazir Güler Başkanlığında gerçekleştirildi. Gündemin ana maddesi geçtiğimiz günlerde Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu Doğu Türkistan için imza kampanyası oldu. 

Doğu Türkistan için düzenlenen imza kampanyasına vatandaşların ilgilisi ve katılımından dolayı teşekkür eden Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler tüm Bayburtlulara
müteşekkiriz. İmza kampanyamıza kayıtsız kalmadılar dedi. 

Uygur Türklerinin yaşadığı sıkıntıları görmemek duymamak mümkün değil diyen Başkan Güler, “ Onlar bizim soydaşımız. Onlara yapılan bu zulme sessiz kalmak bize yakışmaz. Gelecek Partisi Bayburt Teşkilatı olarak imza kampanyası düzenledik. Katılım gerçekten çoktu. Buradan tüm vatandaşlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yapılan şiddeti, zulmü bir kez daha lanetliyorum. Çin’in birilerinin dur demesi gerek. Onlar bizim soydaşımız, onlar bizim kardeşimiz. Bu acıları görüp de susmak ya da yutmak mümkün değil” dedi. 

“GELECEK PARTİSİ BAYBURT’UN SESİ OLACAK”

Toplantıda yapılan çalışmalara değinen Başkan Güler, “Gelecek Partisi Bayburt Teşkilatı olarak durmaksızın çalışıyoruz. Hedefimiz iktidar olmak. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Başkanlığında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek İl Teşkilatımız, gerek İlçe Teşkilatımız, gerekse Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Teşkilatımız çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bayburt’ta adım atmadık cadde, sokak ve ev bırakmayacağız. Halkın sesi olmaya, onların sıkıntı ve isteklerini duyuracağız. Gelecek Partisi Bayburt’un sesi olacak. Haksızlığın, adaletsizliğin olduğu her yerde karşılarında biz olacağız. Sahada arkadaşlarımız yarın seçim olacakmış gibi çalışıyor. Buradan tüm Bayburtlu hemşehrilerimi partimize davet ediyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat