Başkan Nurten Yontar zamlara isyan etti!

Genel 20 Mart 2022 13:59
Videoyu Aç Başkan Nurten Yontar zamlara isyan etti!
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, son yapılan zamlara ve 1915 Çanakkale Köprüsü'nün geçiş ücretine isyan ederek, "yeter artık" dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, yapılan son zamlara adeta isyan etti. Önemli açıklamalarda bulunan Başkan Yontar, iktidarın yarattığı sorunlar nedeniyle halkın nefes alamaz hale geldiğini söyledi. 
Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, önceden her gün zam geldiğini ancak artık iktidara bunun yetmediğini ve günde birkaç kez zam formülünü hayata geçirdiklerini ifade etti. 

"BU KADAR ZAM YETER ARTIK!"

Son yapılan zamlara da değinen Başkan Nurten Yontar, "Bu gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin pompa fiyatına 1 lira 96 kuruş zam gelecek benzin de fiyat değişimi olmayacak. Yeter artık zamlardan bıktık artık." dedi. 
CHP’li Başkanı Nurten Yontar iktidarın yaptığı diğer zamlara da isyan ederek, "Resmi Gazete’de yayımlanan kararla 2021 yılında 50 TL olarak satılan yurt dışına çıkış harcı 150 TL oldu. Bu kadar yüksek zam kabul edilemez." değerlendirmesini yaptı. 
Açılışı dün yapılan Çanakkale Köprüsü'nün fiyatını da eleştiren Yontar, "1915 Çanakkale Köprüsü'nün geçiş ücreti 200 lira olarak açıklandı. Bu kadar önemli köprülerin bu kadar pahalı olması kabul edilemez." diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat