BAŞKAN ÖNEL'DEN SANAYİ SİTESİ İÇİN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Genel 11 Ocak 2021 12:59
Videoyu Aç BAŞKAN ÖNEL'DEN SANAYİ SİTESİ İÇİN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
A
a
Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan acele kamulaştırma kararı almasının ardından tamamlanma aşamasında büyük yol kat edilen Sanayi Sitesi Projesi'nde emeği geçenlere teşekkür etti.

Mezitli İlçesi’nde Davultepe Mahallesi sınırları içerisinde yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesi Projesinde bazı taşınmazların, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılması hakkındaki Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karar ile projede de büyük bir adım atılmış oldu.
Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi aynı zamanda Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel, projenin hayata geçmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Başkan Önel, açıklamasında; "Mezitli Sanayi sitesi Porjesinin hayata geçmesinde emeği olan başta Sayın Bakanımız Lütfi Elvan olmak üzere; Mersin Valimiz Ali İhsan Su'ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer'e Mezitli Belediye Başkanımız Sayın Neşet Tarhan'a belediye başkanlarımıza, milletvekillerimize, siyasi parti il ve ilçe başkanlarına, meclis üyelerine, sivil toplum örgütlerinin başkanlarına teşekkür ediyorum. Mezitliiçin büyük ihtiyaç olduğuna inandığımız ve bunun için büyük gayret gösterdiğimiz sanayi sitemizin temeli bu yıl içerisinde atılacaktır" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat