BAŞKAN PALAMUT: “SARAYDAN ÇOK SARAYCI BİR ZİHNİYET”

Genel 13 Eylül 2021 19:13
Videoyu Aç BAŞKAN PALAMUT: “SARAYDAN ÇOK SARAYCI BİR ZİHNİYET”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut, Akdeniz Belediye Başkanı AKP’li Mustafa Gültak’ın belediye kadro ve imkânlarını akrabalarına, yandaşlarına dağıtmasına tepki gösterdi.

CHP Mersin Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut: “Bütün siyasi varlığını sarayla işbirliğine bağlamış, saraydan çok saraycı bir zihniyetin, AKP’yi savunmak için ne hallere düşebildiğini Akdeniz Belediyesi meclis toplantısında bir kez daha gördük.
 
Akdeniz Belediye Başkanı AKP’li Mustafa Gültak’ın belediye kadro ve imkânlarını akrabalarına, yandaşlarına dağıtmayı kendine hak görmesini itiraf etmesine gösterilen haklı tepkiler nedense herkesten çok MHP’li belediye meclis üyesi Tufan Nenni’nin zoruna gitmiş.  
 
ATATÜRK ÜZERİNDEN SÖZ SÖYLEMEYE HAKLARI DA, HADLERİ DE YOKTUR
 
Nenni’nin çamur at izi kalır düşüncesiyle CHP aleyhinde söylediği yalan ve iftiralar kendi zavallılığının itirafından başka bir şey değildir. Bir zamanlar Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı, hırsız olarak gördükleriyle neden bugün kol kola olmak mecburiyeti içinde kaldıklarının hesabını halka ve eski dava arkadaşlarına veremeyenlerin, partimize Atatürk üzerinden söz söylemeye hakları da, hadleri de yoktur.
 
SİYASİ İTİBARLARINI NE DESELER, NE YAPSALAR GERİ KAZANAMAZLAR
 
Cumhuriyet’i ve değerlerini onurlu, ilkeli, tutarlı bir biçimde savunamayanlar Atatürk’ün adını ağızlarına almasınlar. Çoktan kaybettikleri siyasi itibarlarını ne deseler, ne yapsalar geri kazanamazlar” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat