BAŞKAN POLAT ESNAF ZİYARETİNDE “BATMAN’IN ARTIK NORMALLEŞMESİ LAZIM”

Genel 26 Şubat 2021 13:05
Videoyu Aç BAŞKAN POLAT ESNAF ZİYARETİNDE “BATMAN’IN ARTIK NORMALLEŞMESİ LAZIM”
A
a
Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, esnaf ziyaretinde konuştu. Koronavirüs vakalarının Batman’da kötü durumda olmadığını belirten Polat, artık normalleşmeye geçilmesi gerektiğini söyledi.

Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, esnafı ziyaret etti. Kafeler, çay ocaklarını, restoranları ziyaret eden Başkan Polat hükümete çağrıda bulunarak şunları söyledi:
“Esnaflarımız zor durumda. Kiralar ödenemiyor, çoğu iflas eşiğinde. Hükümete çağrıda bulunuyoruz. Kapalı olan kafeler, çay ocakları, pastaneler ve düğün salonlarının kontrolü bir şekilde açılmasını talep ediyoruz. Kapalı olan iş yerleri kontrollü ve kademeli olarak açılsın. Otobüs firmaları ve minibüsler kontrollü bir şekilde gerektiği kadar yolcu almaya başlasın.”

“DİĞER YERLER HINCA HINÇ DOLU”

Batman’da işlerin normalleşmesi gerektiğini söyleyen Başkan Polat, AK Parti kongrelerini işaret ederek, “Diğer ortamlarda insanlar hınca hınç doluyor ama iş yerleri kapalı. Batman’ın durumu iyi. En azından kentimizde sürecin normalleşmesini talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat