Başkan Şahin’den Kaftancıoğlu’na Destek Mesajı

Genel 12 Mayıs 2022 21:23
Videoyu Aç Başkan Şahin’den Kaftancıoğlu’na Destek Mesajı
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu İl Başkanı Av. Atila Şahin, bir mesaj yayınlayarak, “Canan Kaftancıoğlu yalnız değildir” dedi.

Yargıtay 3'üncü Ceza Dairesi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na, sosyal medya paylaşımları nedeniyle 'kamu görevlisine hakaret', 'Türkiye Cumhuriyeti Devletini alenen aşağılamak' ve 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçlarından verilen toplam 4 yıl 11 ay 20 gün hapis cezasını onadı.
Canan Kaftancıoğlu’na partisinden destek mesajları yağarken, bir  destekte Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu İl Başkanı Av. Atila Şahin’den geldi. 

Başkan Şahin, “Verilen kararın hiçbir geçerliliği yoktur. İktidarın eliyle verilen bu ceza kanunlarına aykırı ve hukuksuz bir cezadır. İktidar bu tür suçlamaları ve eylemleri ile partimizi seçim öncesi en ağır şekilde yıpratma çabasına girmiştir. Bizler susmayacağız ve Sayın İstanbul il başkanımıza yapılanları kabul etmeyeceğiz. Sayın Kaftancıoğlu’nun her zaman yanında olduğumuzu belirtemek istiyorum. Adalet er ya da geç tecelli edecektir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat