BAŞKAN SARI: HALKIN UMUDU CHP

Genel 27 Ekim 2021 15:15
Videoyu Aç BAŞKAN SARI: HALKIN UMUDU CHP
A
a
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP’ye katılan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ve Meclis Üyeleri için Ayvalık İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu programa katıldı. 
Programa CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Milletvekili Ensar Aytekin,  il yöneticileri, ilçe başkanlarımız Şeref Lale, Aylin Yıldırım, Muhterem Dönmez, Ayhan Arslanbey, Enver Koruyan, Hakan Şehirli, Zafer Göksel, Umut Dinç, Belediye Başkanları Ali Kemal Deveciler, Orhan Gaga, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz Avcı, önceki dönem
Milletvekili Mehmet Tüm katıldı.

CHP teşkilatları olarak partiye katılımı arttırmak ve her kesimin sorun ve sıkıntılarını dinlemek için çalışmaları sürdürdüklerini dile getirerek, “Halkın umudu CHP. Bunu daha iyi anlatmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Herkesin umudu olan CHP, iktidar olduğunda refah seviyesi artacak, çökmeye başlayan ekonomimiz atağa kalkacaktır. Çalışmalarımıza destek veren, sahada koşturan tüm mensuplarımıza teşekkür ediyorum. İlçe Başkanımız Hüseyin Şalmanlı ve yöneticilerimize düzenlemiş oldukları program için teşekkür ederiz. Aramıza katılan Mesut Ergin başkanımıza ve Meclis üyelerimiz Tülay Çankaya, Ethem Vardı, Hüseyin Ergin, Özge Toygar, Ali Jale, Merih Arslan, Semih Varol’a CHP ailemize hoş geldiniz diyorum.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat