BAŞKAN SAYGILI: “OSMANİYE’MİZİN SORUNLARINI SİYASETİN MERKEZİNE TAŞIDIK”

Genel 19 Ocak 2021 14:50
Videoyu Aç BAŞKAN SAYGILI: “OSMANİYE’MİZİN SORUNLARINI SİYASETİN MERKEZİNE TAŞIDIK”
A
a
 Osmaniye’de partisinin Bölge Koordinatörü Veysi Akay ile bir araya gelen Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı, “Osmaniye’mizin sorunlarını Sn. Akay’ın aracılığıyla siyasetin merkezine taşıdık” dedi.

 Gelecek Partisi Osmaniye’de İl Başkanlığında bir araya geldi. Gündeme dair konuların konuşulduğu toplantıda Gelecek Partisi Bölge Koordinatörü Veysi Akay, Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı, il yöneticileri ve partililer yer aldı. 

“TÜM YILDIRMALARA RAĞMEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ” 

  İl Başkanı Mustafa Saygılı, Gelecek Türkiye’nin Gelecek Osmaniye’nin notuyla paylaştığı birlikteliğin ardından yazılı bir açıklama yaparak, “Gelecek Partisi Bölge Koordinatörümüz Veysi Akay Başkanımla birlikte il binamızda toplantımızı yaptık. Gündeme dair dair konuştuğumuz toplantıda,, Osmaniye’mizin sorunlarını Sn. Akay’ın aracılığıyla siyasetin merkezine taşıdık. Şehrimizin sorunlarının tespitinde ve çözümünde elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Tüm yıldırmalara, engellemelere ve korkutmalara rağmen, Gelecek Partisi olarak Geleceğin Türkiye’sini, Geleceğin Osmaniye’sini inşa etmek için çalışacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat