BAŞKAN SAYGILI “ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM”

Genel 12 Şubat 2021 12:04
Videoyu Aç BAŞKAN SAYGILI “ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM”
A
a
Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı, Irak’ın kuzeyindeki Gara bölgesinde başlatılan Pençe Kartal-2 Harekâtında teröristlerle çıkan çatışmada Şehit olan askerlerimiz için taziye mesajı yayınladı.

Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı, “Irak’ın kuzeyindeki Gara bölgesinde başlatılan Pençe Kartal-2 Harekâtında teröristlerle çıkan çatışmada Şehit olan askerlerimize rahmet diliyorum, milletimizin başı sağolsun” dedi. 

“MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

Şehit haberlerinin gelmesinin kendisini ve yüce Türk Milletini derinden yaraladığını söyleyen Başkan Saygılı,” Milletimizin başı sağolsun. Rabbim Şehitlerimizi rahmetiyle muamele eylesin. Kuzey Irak’tan aldığımız haberle içimiz parçalandı. Vatan üç yiğidini daha yitirdi. Ülkesi için canını ortaya koyanlara ne kadar minnet duysak azdır. Girdiği çatışmada kahramanca Şehit olan Piyade Komando Yüzbaşı Burak Coşkun, Piyade Komando Yüzbaşı Ertuğ Güler ve Muhabere Astsubay Kıdemli Çavuş Harun Turhan’a bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Ailelerine sabırlar diliyorum. Yüce Türk Milletimizin başı sağolsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat