Başkan Şentürk: “İktidara giden yolda emin adımlarla yürüyoruz”

Türkiye 15 Ocak 2021 18:54
Videoyu Aç Başkan Şentürk: “İktidara giden yolda emin adımlarla yürüyoruz”
A
a
İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk ve partililer, Perşembe ilçe teşkilatı ve Perşembe Engelli Hakları Derneği’ni ziyaret etti.

Perşembe İlçe Başkanlığı ve Perşembe Engelli Haklarını ziyaret eden İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk’e, Disiplin kurulu Başkanı ve üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları başkanı eşlik etti. Şentürk: ”Milletimize yapacağımız hizmetlerimizi ve yaptıklarımızı konuşarak iktidara giden yolda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

“ORDU VE PERŞEMBE İYİ OLACAK”

İYİ Parti Perşembe İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Şentürk; “Perşembe ilçe teşkilatımızda bizleri ağırlayan ilçe başkanımız Şenol Anşin ve yönetimine teşekkür ediyoruz. İlimiz genelinde her türlü şartlar altında milletimize hizmet götürmek ve sorunlarına çözüm üretmek için bir araya geldik. Milletimize yapacağımız hizmetlerimizi ve yaptıklarımızı konuşarak iktidara giden yolda emin adımlarla yürüyoruz. Ordu ve Perşembe İYİ olacak.” Dedi.

“İYİ PARTİ HER ZAMAN ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLACAKTIR”

Perşembe İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle Perşembe Engelli Hakları Derneğini ziyaret eden Şentürk, her zaman engelli vatandaşların yanında olacaklarının altını çizdi. İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk; “İYİ Parti Ordu İl Başkanlığı Engelli Hakları Koordinasyon Merkezi olarak, Perşembe ilçemizdeki ziyaretlerimiz kapsamında Perşembe Engelli Hakları Derneği’ni ziyaret ettik. Dernek Başkan Yardımcısı Reyhan Kontaş’a misafirperverliği için teşekkür eder, her zaman yanlarında olduğumuzu hatırlatırız. Ziyaret kapsamında engelli kardeşlerimizin problemlerini birebir kendi ağızlarından dinleyerek çözüm istişaresinde bulunduk. Bir partili kardeşimizin temin etmiş olduğu akülü sandalyeyi ihtiyaç sahibi vatandaşımıza ulaştırdık. İYİ Parti her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olacaktır.” Şeklinde konuştu.  
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat