Başkan Soyluçiçek: “AKP İktidarının Sonu Gelmiştir”

Genel 15 Haziran 2021 17:59
Videoyu Aç Başkan Soyluçiçek: “AKP İktidarının Sonu Gelmiştir”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Çayırova İlçe Başkanlığı’na ziyaretçi akını sürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi ülke genelinde olduğu gibi Çayırova’da da her geçen gün gücüne güç katıyor. 

Gerçekleşen ziyaretlere ve gündeme ilişkin olarak bir değerlendirme yapan Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek: “Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe binamızda ziyaretlerin bu gidişle kesileceği yok. Muhteşem görüntüler örgütümüzün bütünlüğü iktidara giden partimizin görüntüsüdür. Bugün Başkan Yardımcılarımız İl Eğitim Sekreterimiz, Kurultay Delegelerimiz, İl Disiplin Kurulu Üyemiz, Önceki Dönem İlçe Başkanımız, Belediye Meclis Üyemiz, bizleri ziyaret ederek şereflendirdiler. Bizim için büyük onur da onları ağırlamak oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.
 Cumhuriyet Halk Partisi, AKP iktidarının vatandaşımızı sürüklediği çukurdan çıkarmak için iktidara koşuyor. Milletimiz kendisine yapılan yanlışların hesabını soracaktır. Ülkemizin iktidar mafya kirli gündemi, kaybolan milyarlarca doların hesabı, esnafımızın hali, vatandaşımızın, gençlerimizin işsizliğiyle AKP iktidarının sonu gelmiştir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat