BAŞKAN TIKIZ, ÖZDAĞ’A SALDIRANLARIN SERBEST  BIRAKILMASIYLA İLGİLİ KONUŞTU “SALDIRIDAN DAHA VAHİM BİR PLAN”

Genel 13 Şubat 2021 16:20
Videoyu Aç BAŞKAN TIKIZ, ÖZDAĞ’A SALDIRANLARIN SERBEST  BIRAKILMASIYLA İLGİLİ KONUŞTU “SALDIRIDAN DAHA VAHİM BİR PLAN”
A
a
Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a saldıranların serbest kalmasının daha vahim bir plan olduğunu söyledi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ 20 gün önce bir Cuma günü namaza giderken evinin önünde silahlı ve sopalı saldırganlar tarafından darp edildi. Şüpheli 5 kişi yakalandı ancak o saldırganlar sessiz sedasız serbest bırakıldı. Kararı veren ağır ceza mahkemesi, 'asliye ceza mahkemesiyle yaşanması muhtemel görev uyuşmazlığı nedeniyle sanıkların mağduriyetine neden olabileceğini' gerekçe gösterdi. Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, Özdağ’a saldıranların serbest bırakılmasına isyan etti.

“5 TERÖRİST SERBEST BIRAKILDI”

Başkan Tıkız, “Genel Başkan Yardımcımız Selçuk Özdağ’a yapılan planlı ve organize saldırının soruşturma sürecinde haklarında 11 yıla kadar ceza istenen ve inceleme dosyası olan 5 teröristi serbest bırakmak, Özdağ'a yapılan saldırıdan daha vahim bir plandır. Bu ülkenin insanları her şeye rağmen demokratik hukuk düzeni adına ve gelecek adına, ümitle ve sağ duyu ile düşünmeye devam edecektir. Gün ola harman ola. Bir gün Hak gelir ve bu batıl zihniyetin düzeni zail olur muhakkak. Bunu onlar da biliyor.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat