BAŞKAN TÜMEN'DEN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

Genel 17 Mayıs 2021 13:51
Videoyu Aç BAŞKAN TÜMEN'DEN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI
A
a
İYİ Parti Bingöl Merkez İlçe Kurucu İlçe Başkanı Ragıp Tümen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

"19 mayıs milli mücadelenin başlangıcı, güçlü ve lider Türkiye’nin ilk adımıdır" diyen başkan Tümen, "Gençliğe bayram olarak armağan edilen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Milli Mücadeleyi başlatan sürecin 102. yıl dönümüne ulaşmış olmanın mutluluğunu ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz.
Dünyadaki ilerleme yarışında ülkemizin en büyük güvencesi olan gençlerimizi, ne kadar eğitimli, ne kadar donanımlı, ne kadar milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirebilirsek, geleceğimiz de bir o kadar emin ellerde olacaktır. Amacımız, bizden sonraki nesillere, nice 102. yıllar kutlayabilecekleri daha güçlü, daha müreffeh, daha huzurlu bir Türkiye bırakmaktır. Bu düşüncelerle milletimizin ve özellikle de gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, bizlere bağımsızlığımızı ve devletimizi kazandıran tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle yâd ediyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat