BAŞKAN TÜMEN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Genel 8 Nisan 2021 12:07
Videoyu Aç BAŞKAN TÜMEN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALARDA BULUNDU
A
a
İYİ Parti Bingöl Merkez İlçe Kurucu İlçe Başkanı Ragıp Tümen gündeme dair açıklamalarda bulundu. Tümen, İYİ Partinin, halkın yanında olduğunu, vatandaşın refahı için atılacak her adımda öncülük etmeye devam edeceğini söyledi. 

Türkiye gündeminin her daim sıcak olduğunu söyleyen Başkan Tümen, “ Gün geçmiyor ki ülke olarak bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmayalım. Ekonomik kriz almış başını gidiyor. Salgın had safhaya ulaşmış durumda. Vatandaş mağdur. Saymakla bitiremeyeceğimiz sıkıntılar hep gündemde. Bizler İYİ Parti ailesi olarak halkın yanında olmaya, onların hak ve hukukunu savunmaya devam ediyoruz.” Dedi.

KİMLER YERLİ KİMLER MİLLİ BELLİ OLUYOR

İyi Parti grubunun güvenlik korucularının özlük haklarının iyileştirilmesi teklifinin iktidar ve ortağının oylarıyla reddedildiğini belirten Başkan Tümen, “ İYİ parti gurubu dün güvenlik köy korucularımızın özlük haklarını iyileştirilmesi için vermiş olduğu önerge maalesef AKP ve küçük ortağı MHP ve HDP’nin oylarıyla red edildi. Kimler yerli kimler millî belli oluyor. Biz işçimizin, esnafımızın, emeklimizin, çalışanlarımızın haklarını aramaya, savunmaya devam edeceğiz. Bu işin de sonuna kadar takipçisi olacağız. Bunu herkes böyle bilsin.” İfadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat