BAŞKAN TÜY: “İLKÖĞRETİM HAFTASI’NI KUTLUYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM“

Genel 4 Eylül 2021 20:47
Videoyu Aç BAŞKAN TÜY: “İLKÖĞRETİM HAFTASI’NI KUTLUYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM“
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Besni İlçe Başkanı Faik Tüy, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Tüy mesajında: “Dünyanın zor bir süreçten geçtiği ve ülkemizin de  etkisinde kaldığı Covid-19  salgını gölgesinde yeni bir eğitim-öğretim yılına daha başlıyor olmanın sevincini buruk da olsa birlikte yaşıyoruz.

Ailede başlayan eğitim ve öğretim sürecinin ikinci adımı olan ilköğretim dönemi, aydınlık yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımızın geleceğe hazırlandığı çok önemli bir aşamadır. Okul çağına gelen her çocuğumuzun mutlaka hedefleri olmalı, bu hedeflere ulaşmanın yolunun düzenli ve çok çalışmaktan geçtiğini asla unutmamalıdır. Büyükler olarak bizim ise eğitim-öğretim hizmetlerine erişimini sağlamak, kaliteli bir şekilde eğitim sunarak geleceğe hazırlamak, mutlu bireyler olarak yetiştirilmelerini sağlamak başta devletimizin ilgili kurum ve kuruluşları olmak üzere tüm eğitimcilerin, idarecilerin ve ailelerin en önemli görevidir. Çocuklarımıza milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerle donanmış olarak yetiştirmek en önemli hedeflerimizden biridir. Bu noktada toplumun tüm kesimlerine önemli görevler düşmektedir.
 Bu duygu ve düşüncelerle 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyor, huzurlu ve başarılı bir ders yılı diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat